Yücel kardeşim, bayrağı daha yukarı taşıyacak « zafergazetesi.net

SON DAKİKA

Yücel kardeşim, bayrağı daha yukarı taşıyacak

Bu haber 13 Şubat 2019 - 12:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu:

Yücel kardeşim, bayrağı daha yukarı taşıyacak

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Ayvalık’taydı. Kafaoğlu, ‘Cumhur ittifakı’ Ayvalık Belediye Başkan adayı Op. Dr. Nazmi Başaran, Ak Parti Ayvalık İlçe Başkanı Hakan Kayaalp ve MHP İlçe Başkanı Ali Atalay ile birlikte esnafı ziyaret etti, pazar esnafı ile buluştu. Seçim çalışmaları kapsamında Küçükköy Mahallesi, Akçapınar ve Çamoba Mahallelerini gezerek vatandaşlardan destek istedi.

“AYVALIK’IN MAKUS TARİHİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Ayvalık ziyaretlerinde konuşan Başkan Kafaoğlu, “Kadın kollarımız önemli. Başkan adaylarının mesajlarını, broşürlerini kapı kapı ulaştıracak olan sizlersiniz. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Ayvalık’ın makus tarihini bu dönemde değiştireceğiz. Artık güçlerimizi birleştirdik. Seçim çalışmalarında fedakarlık yapacağız. İnsanları seveceğiz, siyasetin sevgisi insandır. Hem Ak Partili, hem MHP’li kardeşlerimizi hem de diğer partilerdeki arkadaşlarımızı kucaklayacağız. Şu anda Ayvalık’ta değişim isteniyor. Herkes CHP’den kurtulmak istiyor o yüzden çok çalışmamız gerekiyor. Daha öncede MHP Ayvalık ilçesinde iki dönem görev yapmıştı. Tecrübeler ve gönülleri birleştirdik. Cumhur ittifakı sıradan bir ittifak değil. Cumhurbaşkanımız ne diyor bu ittifak pazara kadar değil mezara kadar diyor. Ülkemizin istikbali, istiklali ve bekası için öyle. Türkiye mazlum ülkelerinin sesi haline geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de fotoğrafın büyüğünü gördü ve Cumhurbaşkanımız ile birlikte hareket ediyor” dedi.

“AYVALIK’TAN SANDIKLARDAN CUMHUR İTTİKAKI ÇIKACAK”

31 Mart yerel seçimlerinde oyların arttırması gerektiğini söyleyen Kafaoğlu, şunları kaydetti: “Bir oy deyip geçmeyin, küçümsemeyin. Bir oy belediye başkanı demektir, belediye meclis üyesi demektir, bir oy milletvekili demektir bir oy iktidar demektir. Aldığımız her oy liderlerimizin sesinin güçlü çıkması demektir. Ayvalık’ın kaderi değişecek. Ayvalık da değişim vakti geldi. Ayvalık Belediyesi’nin durumunu biliyorsunuz, 31 Mart akşamı Ayvalık’ta sandıklardan cumhur ittifakı çıkacak. Oylarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz. Hem Ayvalık hem de Balıkesir’de zafer yakın. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Yücel Yılmaz kardeşimiz. Siyasette değişim olur. Beyefendi 7 Kasım’da bizi tercih etmişti, şimdi tercih etmedi diye olumsuzluğumuz yok. Biz dava insanıyız. Yücel kardeşimiz de bayrağı yukarılara taşıyacaktır. İlçe belediye başkanına oy isterken Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanına da oy isteyeceğiz. 31 Mart’a kadar ailemizden fedakarlık ederek çalışacağız. Ayvalık’ı kazanmaya ramak kaldı.” (Haber Merkezi)