Vali Yazıcı, Havran’da vatandaşlarla bir araya geldi Bizim derdimiz millete hizmet « zafergazetesi.net

SON DAKİKA

Vali Yazıcı, Havran’da vatandaşlarla bir araya geldi Bizim derdimiz millete hizmet

Bu haber 19 Temmuz 2019 - 12:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Balıkesir’de göreve geldiği günden bu yana sürekli halkla iç içe olan Vali Ersin Yazıcı, Havran Çamdibi ve Büyükdere Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yazıcı, “Amacımız halkımızın sorununu çözebilmek, derdine derman olabilmek. Bizim derdimiz millete hizmet etmek” dedi.

Vali Ersin Yazıcı, Havran Kaymakamı Şeref Aydın ve Belediye Başkanı Emin Ersoy ile birlikte Çamdibi ve Büyükdere Mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Yazıcı, “İlin Valisi olarak şehir merkezi ve ilçelerimiz kadar  kırsal alanlarımıza da aynı özeni gösteriyor, verilen hizmetlerin en kaliteli şekilde sunulması, varsa ortaya çıkan aksaklıkların giderilmesi yolunda titiz bir çalışma yürütüyoruz” dedi.  

“SİZLERİN SORUNLARINI DİNLEMEK VE ÇÖZMEK İÇİN GELDİK”

Vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemek için ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “Amacımız halkımızın sorununu çözebilmek, derdine derman olabilmek. Bizim derdimiz millete hizmet etmek. Heyecan ve şevkle çalışmaya, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Gayemiz, var gücümüzle, vatandaşımıza hizmet etmektir” dedi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret gösterdiğini kaydeden Yazıcı, “İnsanlarımızla çarşı pazarda görüşmemiz, bizimle sohbet etmesi insanlarımızı mutlu ediyor” dedi.

“HALKLA İÇ İÇE YAN YANA HİZMETİ ESAS BİLDİK”

Vatandaşların sorunlarını çözmek ve taleplerini değerlendirmek için mutlaka halkın içinde olmak gerektiğine vurgu yapan Vali Ersin Yazıcı, “Halkımızın dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla sık sık bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ile vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Halkla iç içe yan yana hizmeti esas bildik ve bu nedenle her daim vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ”

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Yazıcı, vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederek karşılıklı çay içti. Çay sohbetinde sorunları tek tek dinleyen Yazıcı, “Halkımızın dile getirdikleri sorunların çözümü için gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi. Ziyaretinden memnuniyet duyan mahalle sakinleri ise Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkür etti. Gökhan ÖZATEŞ