MasterChef All Star Heyecanı Balıkesir’de « zafergazetesi.net

SON DAKİKA

MasterChef All Star Heyecanı Balıkesir’de

Bu haber 07 Eylül 2023 - 13:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ülkemizin en sevilen yemek yarışmalarından biri olan MasterChef All Star programı, bu akşam Balıkesir’de çekilen özel bir bölümle izleyicilerle buluşuyor olacak. Ünlü şefler Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’yla birlikte yarışmacılar, Balıkesir’in eşsiz lezzetlerini ve kültürel zenginliklerini keşfetmek için heyecan verici bir yolculuğa çıkacak.

Somer Şeften Balıkesir’e Övgü

MasterChef’in yeni tanıtımında Somer Şef, Balıkesir için “Bugün yer altı zenginliklerinden sahil şeridine, verimli topraklarından sanayi ve liman potansiyeline kadar ülkemizin lokomotif şehirlerinden Balıkesir’deyiz” sözleriyle şehrin önemini vurguladı.

Başkan Yılmaz’dan Yeni Yarışma

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da programa katılarak Balıkesir’i yarışmacılara ve Türkiye’ye tanıttı. Başkan Yılmaz’ın özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Tanıtımda yer alan sahnede Başkan Yılmaz yarışmacılara en çok süt sağma yarışması yaptı.

İşte Program Tarihi

MasterChef All Star’ın Balıkesir bölümü, şehrin zengin mutfağı ve kültürel mirasıyla bu akşam saat 20:00’da TV8’de yayınlanacak. Balıkesir’e özgü bu unutulmaz deneyim, MasterChef All Star programının takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Balıkesir’in lezzetleri ve güzellikleri, bu özel bölümle bir kez daha Türkiye’nin dört bir yanına taşınmış olacak.

Haber : Gökhan ÖZATEŞ