Başkan Arslan’dan LGS birincisi Sıla’ya destek « zafergazetesi.net

SON DAKİKA

Başkan Arslan’dan LGS birincisi Sıla’ya destek

Bu haber 19 Temmuz 2019 - 12:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS)  Türkiye birincisi olan Sıla Özkan’ı misafir etti.

Edremit Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, LGS’de 1 milyon 129 bin 555 öğrenci arasında 500 tam puan alarak 565 Türkiye birincisi arasında yer alan Edremit 75. Yıl Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Sıla Özkan’ı tebrik ederek ödüllendirdi. 

Sıla’nın başarısının Edremit için gurur kaynağı olduğunu belirten Arslan, “Bizim geleceğimiz gençlerimiz. Gençlerimizin sorunlarını, taleplerini, beklentilerini dikkate alarak belediyemizi gençlerle birlikte yöneteceğiz. Bu bilinç içerisinde; Edremitli gençlerimizin bilgi ve becerilerini geliştirmek, eğitim-öğretim süreçlerinde onlara sürekli destek olmak bizim en önemli hedeflerimizden biri. Edremitli gencimiz Sıla’yı gösterdiği çaba ve karşılığında elde ettiği bu büyük başarı nedeniyle tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bundan sonraki eğitim-öğretim hayatında Sıla kızımızın destekçisi olacağız” dedi. (Haber Merkezi)