Milletvekili Canbey, Afişlerini Yırtan Muhalefete Balya’dan Seslendi: “Cumhur İttifakı’nın Yükselişinden Korkmayın.” « zafergazetesi.net

SON DAKİKA

Milletvekili Canbey, Afişlerini Yırtan Muhalefete Balya’dan Seslendi: “Cumhur İttifakı’nın Yükselişinden Korkmayın.”

Bu haber 11 Mayıs 2023 - 18:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yükselişimizi Hazmedemedikleri İçin Saldırıyorlar

Seçim çalışması kapsamında Balya ilçesine giden Balıkesir Milletvekili ve AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Dr. Mustafa Canbey, AK Parti Balya İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Milletvekili Canbey, son günlerde Balıkesir’de “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” isimli bir grubun afişleri yırttığını söyledi. Milletvekili Canbey; “14 Mayıs zaferi yaklaştıkça şimdiden sinirleri bozulan muhalefet, afişlerimize saldırmaya başladı. Korkmasınlar, hezimetlerine şimdiden kabullensinler.” dedi.

Afişleri yırtanlardan hukuk önünde şikayetçi olduklarını söyleyen Milletvekili Canbey; “Demokrasi’nin hakemi de hakimi de millettir! Millet ne derse kabulümüzdür. Ancak birileri milletten değil, karanlık odaklardan emir aldıkları için 14 Mayıs seçimlerinin sonuçlarından şimdiden korkuyorlar. Bu sebeple Balıkesir’deki afişlerimizi yırtıyorlar. Araştırdık. Yapanların ‘Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’ adında bir grubun yaptığını öğrendik. Hukuk önünde şikayetçi olduk. Bu hazımsızlara da en güzel cevabı 14 Mayıs günü milletimiz verecektir. Buna tüm yüreğimizle inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.