Demet Özdemir: Yorucu bir hayatım var « zafergazetesi.net

SON DAKİKA

Demet Özdemir: Yorucu bir hayatım var

Bu haber 03 Ocak 2023 - 13:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Soğuk havalarla arasının iyi olduğunu belirten Deme Özdemir, “Soğukla mesleğim gereği aram oldukça iyi. Kondisyonum sağlam. Karı da çok severim, kim sevmez? İlk kar tanesini gördüğünde bile çocukça mutlu oluyor insan. Kar yağışı izlemeyi ve karda yürümeyi çok severim. Sadece kayak yapmakla ilgili biraz korktuğum için izlemeyi tercih ederim. Belki zamanla bu korkumun da üzerine gidebilirim. Tatil içinse bir seçim yapmak durumunda kalsam hem yaz hem kış diyebilirim” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“GÖZ ÖNÜNDE OLMAK DURUMUNA TAKILMIYORUM”

Ünlü oyuncu, “Setler, çekimler, kapaklar, galalar; bu ışıltısı ve koşturmacası bol hayat yorucu geliyor mu bazen? Hep göz önünde olmak bazen bunaltıcı oluyor mu?” sorusuna şu cevabı verdi:

Evet, yorucu bir hayatım var. Hatta bazen kendi taleplerim bile olabiliyor bunlar. Dinlenmek yerine hep aktif olmak istiyorum, çünkü hayallerimin bir parçasıydı bu. Bekletmek, ertelemek bana iyi gelmiyor. O yüzden göz önünde olmak durumuna takılmadan işini iyi yapan, sevgi dolu insanlarla bir araya gelmek bana çok iyi hissettiriyor diyerek motive oluyorum.

“OĞUZHAN ESKİ BİR KAMERA ALDI”

Kendisine alınan son hediye sorulan Özdemir, “Oğuzhan aldı. Video çekmeyi çok seviyorum, an biriktirmeyi. Bu aralar eski video kayıtları izliyorum. Çok gerçek, yaşanmışlık hissi veriyor. Aynı duyguyu yakalayabileyim diye olacak ki eski bir makine aldı. Şimdi videoları onunla çekeceğim. Hediyeleşmeyi severiz” ifadelerini kullandı.

EN SEVDİĞİ KIRMIZI HALI GÖRÜNÜMÜ

Dergiye en sevdiği ‘kırmızı halı görünümünü’ de açıklayan Demet Özdemir, “Hepsi benim bebeklerim! Hepsinde çok emek var, hiçbiri için gerçekten birbirinden daha iyi diyemem. Hepsi çok özel, hepsi çok güzeldi ama heyecanım taze olduğu için 2022 Altın Kelebek’te giydiğim Maison Yeya tasarımı elbise diyebilirim” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDemet Özdemir hamile mi? Açıklama geldiHaberi Görüntüle

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir için 1.5 milyon TL'lik teklifi geri çevirdi!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİROğuzhan Koç, Demet Özdemir için 1.5 milyon TL’lik teklifi geri çevirdi!Haberi Görüntüle